10 dni do końca zgłoszeń w plebiscycie Warszawiaki 2017! Kto wygra w 14 kategoriach?

Trwają zgłoszenia do 4. edycji plebiscytu Warszawiaki, w którym mieszkańcy stolicy wybiorą najciekawsze miejsca, wydarzenie i zdjęcie 2017 r. W tym roku pojawiła się nowa kategoria, która szczególnie zainteresuje internautów – Warszawa w sieci! Propozycje w 14 kategoriach można przesyłać tylko do 31 grudnia TUTAJ.

Plebiscyt stał się wiarygodnym wyznacznikiem jakości dla mieszkańców miasta. Od 2014 roku głosujący wskazują godne uwagi lokale, miejsca rozrywki, instytucje kulturalne, najlepsze zdjęcie oraz wydarzenie roku w stolicy. Odpowiedzią na stale rozwijające się media społecznościowe oraz serwisy internetowe jest kategoria, w której mieszkańcy wyłonią najciekawszą działalność w Internecie poświęconą Warszawie.

Miejsca, fotografie czy wydarzenia, które w tym roku podbiły serca Warszawiaków, można zgłaszać do końca grudnia na stronie www.warszawiaki.com.pl. Na podstawie zgłaszanych propozycji z uzasadnieniami, ogłoszonych zostanie 140 finalistów, po 10 w każdej kategorii: kino, teatr, muzeum, klub, restauracja, pub, bar, kawiarnia, centrum rozrywki, ośrodek sportu i rekreacji, dom kultury, zdjęcie, wydarzenie roku i Warszawa w sieci.

Tradycyjnie już głosowanie w 2. etapie odbędzie się w styczniu przyszłego roku. Zwycięzców poznamy podczas finału, który odbędzie się 7 lutego 2018 r. w Małej Warszawie Art & Business.

Warszawiaki 2017 – wyślij zgłoszenie:

Imię i nazwisko*

Adres email*

Numer telefonu

Kategoria*

Twoja propozycja*

Adres strony internetowej

Uzasadnienie/uwagi (rekomendowane)
Najlepsze uzasadnienia będą nagrodzone - do wygrania aż 10 zestawów kosmetyków o wartości 100 zł!
* Pola wymagane

Dołącz zdjęcie (max 5 MB)
Akceptuję Regulamin

W związku z koniecznością spełnienia obowiązku informacyjnego wynikającego z art. 14 unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) prosimy o zapoznanie się z informacjami o przetwarzaniu Państwa danych osobowych przez organizatora plebiscytu:Centrum Promocji AK-Pol, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Stefana Batorego 8, NIP 937-103-62-44, REGON 072823139