9 dni do końca głosowania na “najlepsze w Warszawie”!

Warszawiaki 2018: zagłosuj i wygraj cenne nagrody !

Od 1 lutego na stronie www.warszawiaki.com.pl trwa głosowanie w plebiscycie Warszawiaki 2018. To już piąta edycja Warszawiaków, w której głosy oddawać można w 15 kategoriach.

28 lutego kończy się głosowanie, więc pozostało jeszcze trochę czasu, by dołożyć swoją „cegiełkę” i zdecydować o tym, co najlepsze w stolicy. – Do końca głosowania zostało już tylko kilka dni, dlatego tym bardziej namawiamy, by mobilizować się wzajemnie, w gronie znajomych, rodzin i wybierać swoje ulubione miejsca, instytucje czy osoby. Każdy, kto bierze udział w głosowaniu ma okazję powalczyć o wyjątkowe nagrody naszego partneraweekendy w Hotelach Gołębiewski. Naprawdę warto! – podkreśla pomysłodawca i organizator plebiscytu, Bartosz Kańtoch.

Codziennie w każdej z kategorii spływają do nas głosy, w wielu z kategorii walka o czołowe miejsca jest naprawdę wyrównana. – Jak dotąd kilkadziesiąt tysięcy oddanych głosów świadczy o dużym zainteresowaniu naszym plebiscytem, a doświadczenie poprzednich edycji podpowiada, że liczba głosów znacznie powiększy się na ostatniej prostej głosowania – mówi Bartosz Kańtoch.
Zwycięzców plebiscytu Warszawiaki 2018 poznamy 7 marca 2019 podczas gali finałowej, która odbędzie się w Oranżerii Muzeum Pałacu Jana III w Wilanowie.

Przypomnijmy, że wybierać można spośród 150 nominowanych w 15 kategoriach konkursowych. Tegoroczną nowością są kategorie: Warszawiak roku i Sport. Współorganizatorem plebiscytu jest Urząd Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy.